screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kolczyki nausznice srebrne, polecicie sklep ?

kolczyki nausznice srebrne, polecicie sklep ?

Prowadzę sklep z biżuterią. Jednakże ostatnio myślę nad wprowadzeniem innych wzorów, niż miałam dotychczas. Interesują mnie kolczyki srebro. Czy wiecie może, gdzie przez internet mogę zamówić kolczyki w hurtowych ilościach?

Fanatyk

Posty: 1

 
Ja również często kupuje kolczyki srebrne na różne okazję. Uwielbiam biżuterię więc w swoim domu mam jej bardzo dużo. Ostatnio już nic sobie nie kupowałam, więc chętnie skorzystam z waszych propozycji.

Alfonsik5

Posty: 4

 
Biżuteria srebrna jest niezwykle tania, dlatego powinnaś się na nią zdecydować. Pamiętaj, aby wybierać srebro o próbie 925, wówczas będziesz mieć pewność, iż jest wysokiej jakości.

Mord

Posty: 12

 
Ja widziałam piękne kolczyki nausznice srebrne w tym sklepie https://hurt.falana.pl/nausznica-srebrna-gladka-srebro-925-k1891-0-5g-p-4231.html. Właśnie przymierzam się do zakupów, bo jest wiele modeli, które mi się bardzo podobają. Ceny są bardzo niskie, jak za takie srebrne kolczyki.

stopiw7

Posty: 13

 
Kolczyki srebro zakupisz w każdym sklepie ze srebrną biżuterią. Ja nie jestem przekonana do zakupów internetowych, dlatego nie mogę polecić Ci konkretnej strony. Jednak jak byście polecili fajny sklep, to też bym skorzystała z takiej oferty.

Lupusx 

Posty: 8

 
Muszę powiedzieć Ci, iż ja odszukałam hurtownie, jednak okazało się, iż nie jest ok. Hurtownia biżuterii winna mieć wysokiej jakości produkty, a nie tylko niskie ceny. Na nieszczęście ja straciłam przez to sporo pieniędzy.

Lupusx

Posty: 14

 
Sklep z biżuterią srebrną to bardzo świetny pomysł na swoją działalność. Musisz popatrzeć na kilka hurtowni i wybrać najlepszą z nich. Sprawdzaj tylko ceny i jakość produktów.

Fimner56

Posty: 25

 
Wydaje mi się, że srebro będzie najlepsze. Kolczyki, bransoletki czy naszyjniki ze srebra nie są drogie. Możesz również w niskiej cenie otrzymać cały zestaw.

proszek

Posty: 3

 
Biżuteria srebrna mi się niezwykle podoba. Również chciałabym znaleźć sklep internetowy, bowiem u mnie w mieście nie ma ogromnego wyboru jeżeli chodzi o kolczyki.

Pacothelllucia

Posty: 17

 
Srebro jest dobrym dodatkiem do każdej stylizacji. Ja noszę cały czas kolczyki i naszyjnik srebrny. Zawsze wybieram takie delikatne kolczyki, jednak w moim zestawie brakuje czegoś szalonego.

Oct714

Posty: 11