screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sklep dla ogrodnika

Sklep dla ogrodnika

Dzień dobry, niezmiernie pilnie potrzebuje strony internetowej, jaka dotyczy zakupu krzewów i kwiatów. Będę niezmiernie wdzięczna za informacje na ten temat. Podrzućcie mi link do danej strony jeśli takowy posiadacie. Proszę serdecznie o informacje.

Dziękuję niezmiernie.

Fiszerek3

Posty: 15

 
Cześć, poszukuje niezwykle dobrego sklepu, szukałam w Internecie natomiast nic nie mogę odnaleźć, może ktoś kto lepiej się zna na sieci mógłby mi podesłać link, do sklepu, który zajmuje się fachowym sprzedawaniem kwiatów, będę ogromnie wdzięczna za informacje na dany temat, proszę o pomoc!

Odi

Posty: 16

 
Witajcie, słyszał o niesłychanie świetnym sklepie internetowym od znajomego ogrodnika, jednakże zapomniałam jak się nazywa dany sklep, postaram się szybko dowiedzieć i dam wam jak najszybciej znać. Uzbrójcie się w cierpliwość, do usłyszenia niebawem.

tasdefleja

Posty: 12

 
Dzień dobry, jestem ogrodnikiem od wielu lat, zimuje się wieloma ogrodami, chciałbym poszerzyć moja różnorodność roślin, dlatego poszukuje sklepu, który posiada niezwykle rzadkie gatunki roślin. Rośliny powinny być niezwykle dobrze przechowywane w czasie transportu, czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

MacieqLeo

Posty: 18

 
Hej, szukam również sklepu z roślinami, nie mam zaufania do tych miejskich sklepików z nasionami marchewki. Poszukuje rzadkich odmian krzewów dlatego nie mam wyjścia i musze zamawiać je poprzez internet, jak macie namiary na jakiś porządny sklep to podzielcie się nim ze mną, dziękuje z góry.

Dresik

Posty: 24

 
Hej, słyszałam o sklepie internetowym http://www.gardenpark.com.pl, mieliście z nim styczność? Zmawialiście z niego jakieś krzewy? Co o nim sądzicie? Polecacie czy raczej nie? Nie wiem czy mam skorzystać z danych usług wobec tego proszę was o rady na dany temat.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź, pozdrawiam.

inhuman

Posty: 19

 
Cześć!

Słyszałam o wyśmienitym sklepie internetowym dotyczącym kwiatów, krzewów ogólnie roślin od mojej koleżanki, jaka niezmiernie lubi prace w ogrodzie. Mówiła, że zamawia swoje rośliny przez internet ze sklepu http://www.gardenpark.com.pl, więc może i wam się spodoba, liczę powodzenia, mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam pa!

madDog

Posty: 27

 
Słyszałam, iż niezwykle dobry sklep ogrodniczy jest w Internecie, nie korzystałam jeszcze z niego więc nie wiem w stu procentach czy jest dobry, chodzi o www.gardenpark.com.pl, niedługo będę zamawiać tam rośliny, dam znać jak do mnie dotrą, chyba, iż już ktoś się z nim spotkał i mi doradzi coś na dany temat, będę wdzięczna, pozdrawiam.

HiT92

Posty: 23

 
Dzień dobry, również szukam sklepu z kwantami, głównie chodzi mi o krzewy ale parę odmian kwiatków też bym zamówiła. Szukam rzadkich gatunków, więc proszę polećcie mi profesjonalny sklep internetowy, który spełni moje oczekiwania.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

ciarex

Posty: 27

 
Hejka, mam namiary na niezmiernie dobry sklep ogrodniczy, ma on niezmiernie rzadkie gatunki roślin, ceny są niezmiernie przystępne jest sporo promocji. Korzystałam parę razy z ich usług i polecam. Chodzi o sklep www.gardenpark.com.pl polecam go w stu procentach. Oceńcie go sami!

Pozdrawiam.

Radziu

Posty: 21