screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gadżety z własnym nadrukiem, poszukuję sklepu!

gadżety z własnym nadrukiem, poszukuję sklepu!

Czy ktoś z was orientuje się, gdzie kupić wysokiej jakości gadżety reklamowe dla firm? Chodzi mi o kubki, smyczę i długopisy z własnym logo firmy.

Polerusik

Posty: 1

 
Należałoby inwestować w gadżety z własnym nadrukiem, gdyż możemy poprzez to dotrzeć do większego grona klientów. My na początku zainwestowaliśmy w długopisy, teraz zamawiam notesy, parasole i kubki.

vincek

Posty: 24

 
Poprzez internet możesz zamówić gadżety reklamowe dla firm. Pożądane byłoby przejrzeć kilka stron, aby odszukać najlepszą ofertę. Powinnaś również rozejrzeć się za producentami tego typu przedmiotów.

pawel253

Posty: 3

 
Smycze reklamowe do firmy zamawiałam z tej stronki https://taniegadzety.pl/15-dlugopisy-reklamowe. Jest to producent, który ma wieloletnie doświadczenie w tego typu produktach. Byłam bardzo mile zaskoczona jakością materiałów, a także samym nadrukiem. Ceny są bardzo niskie, dlatego warto kupować od tego producenta.

czubek67

Posty: 8

 
Wydaje mi się, że nie ma sensu inwestować w tanie smycze reklamowe. Najczęściej takie produkty są kiepskiej jakości. Zawsze przed zamówieniem towaru sprawdzaj opinie w internecie.

Misieczek

Posty: 2

 
Powiem Ci, iż tanie długopisy reklamowe najniezwyklej mogą Ci się sprawdzić. Jednak zwracać spostrzeżenie przed zakupem, co tak naprawdę kupujesz. Poniektóre produkty w różnych firmach są niezwykle kiepskiej jakości, dlatego kupuj odrazu od renomowanych producentów. Możesz również wejść na prezentomat.pl.

Wacław

Posty: 2