screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

nasiona konopi, znacie sklep ?

nasiona konopi, znacie sklep ?

Gdzieś słyszałem, że big bud charakteryzuje się szybkim kwitnieniem, które następuje po sześciu tygodniach. Podobno też bardzo dobrze rośnie w pomieszczeniu. Macie jakąś wiedzę z tego zakresu? Jeśli tak do dajcie mi znać.

Sarenka

Posty: 1

 
Obecnie w Polsce marihuana lecznicza jest legalna. To ma dużo zalet, bowiem można o dużo prościej ją zamówić dla siebie i wypróbować. Na razie nie ma szans na to, aby można było w swoim domu hodować marihuanę leczniczą. Może za kilka lat się to zmieni, niemniej jednak na razie musimy kupować nasiona tylko do kolekcjonowania.

Facio

Posty: 5

 
Wszystkie osoby, które chcą zamówić auto blueberry ofertę znajdą na https://panpestka.pl/product/auto-blueberry/. W ogóle można tutaj znaleźć wiele ciekawych informacji.

ciumar1

Posty: 7

 
Marihuana lecznicza jest w Polsce całkowicie legalna. Inaczej sytuacja ma się z jej uprawą. Nie można od tak zamówić sobie nasion i kombinować coś we własnym zakresie. Na to prawo nam nie pozwala i jeśli kogoś złapią to będzie miał poważne problemy. Trzeba się zastanowić czy jest to warte takiego ryzyka?

Oct714

Posty: 13

 
Obecnie w Polsce marihuana lecznicza jest legalna. To ma wiele zalet, bo można o wiele łatwiej ją zamówić dla siebie i wypróbować. Na razie nie ma szans na to, aby można było w swoim domu hodować marihuanę leczniczą. Może za kilka lat się to zmieni, ale na razie musimy kupować nasiona tylko do kolekcjonowania.

Sikast

Posty: 3

 
Kupować nasiona konopi można, niemniej jednak posiać już nie można. Troszkę to dziwne, niemniej jednak prawa na razie się nie zmieni. Ktoś coś wymyślił i konieczne są kombinacje. W sklepie internetowym można poczytać wszystko o nasionach konopi.

e_petelka

Posty: 8

 
W sprzedaży znajdzie się wiele odmian konopi. Można się w tym pogubić. Widziałem ostatnio auto blueberry i zaciekawiło mnie to. Każdy może dopasować smak i aromat do siebie, dlatego warto sprawdzać to wszystko na bieżąco. Na pewno się to przyda.

alus

Posty: 2

 
Ofert z nasionami znajdziemy bardzo dużo. Które wybrać? To wszystko będzie zależne od wielu czynników, dlatego trzeba będzie to sprawdzać na bieżąco. Wchodzimy na ofertę bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego i zagłębiamy się w oferty. Czytamy opisy i wybieramy to, co jest nam potrzebne.

Gabat

Posty: 3

 
Według mnie trzeba zebrać informacje żeby wiedzieć, co zamówić. Od tak wszystkiego się nie pojmie, bo to temat dość skomplikowany. Gatunków roślin jest mnóstwo.

DobreSlowo

Posty: 2

 
Marihuana lecznicza jest w Polsce całkowicie legalna. Inaczej sytuacja ma się z jej uprawą. Nie można od tak zamówić sobie nasion i kombinować coś we własnym zakresie. Na to prawo nam nie pozwala i jeżeli kogoś złapią to będzie miał poważne kłopoty. Trzeba się zastanowić czy jest to warte takiego ryzyka?

dermuster

Posty: 2