screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Jak znajdę firmę nagrywająca kasety vhs na dvd?

Jak znajdę firmę nagrywająca kasety vhs na dvd?

Witajcie, poszukuję firmy albo osoby prywatnej, jaka jest w stanie przegrać kilka kaset vhs na płyty dvd. Są to dla mnie niezmiernie cenne nagrania i chętnie wróciłbym do dawnych wspomnień.

Ymooo2

Posty: 18

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali własne nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim okresie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym zarówno pożądane byłoby wydać 15 zł jeśli się nie mylę.

Kowalski

Posty: 24

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie zaś wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi dobre rozwiązanie. Kasety nie są w świetnym stanie zaś zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć zaś zależy mi niesłychanie na tych kasetach.

Jacuś24

Posty: 23

 
Szukam analogicznej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało wobec tego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można troszkę naprawić wobec tego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Rrealg

Posty: 17

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w świetnym stanie dlatego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Waka Waka

Posty: 24

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos znalazłeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się znaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja lecz nie mam konkretnego rozwiązania.

HiT92

Posty: 23

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego znaleźć natomiast może dziś to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca doskonała natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

shymzzz

Posty: 30