screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

dotlenienie komórek, co polecicie ?

dotlenienie komórek, co polecicie ?

Słyszałem, że tlenoterapia bardzo dobrze działa na ludzki organizm. Czy możecie polecić mi miejsce, gdzie jest komora normobaryczna i powiedzieć, jaki jest koszt takich sesji?

kondziu

Posty: 1

 
Dotlenienie komórek możecie wykonać w komorze normobarycznej. Korzystam z takich sesji i widzę różnice w mojej wydajności organizmu. Ja na sesję chodzę tutaj https://normobaria.net.pl. Możesz zajrzeć na ich stronę.

Wraczki333

Posty: 7

 
Witam, jeśli jest Ci potrzebna regeneracja organizmu to mogę polecić Ci tlenoterapię w komorze normobarycznej. Sama z takiej korzystam i bardzo mi pomaga, w poprawie wydajności organizmu.

guru67

Posty: 13

 
Bardzo dobra jest tlenoterapia po zawałach, czy wylewach. Moja babcia korzystała z komory normobarycznej, gdy właśnie miała problemy zdrowotne. Warto przeczytać w internecie, jakie korzyści daje tlenoterapia.

proszek

Posty: 2

 
Jeśli potrzebna Ci regeneracja organizmu to wybierz się do komory normobarycznej. Bardzo pomaga w zmniejszeniu stresu, czy w poczuciu ciągłego zmęczenia.

danka33

Posty: 14

 
Na regenerację organizmu polecam tlenoterapię. Miałem kłopoty ze snem i jego długością. Wielokrotnie budziłem się w nocy i nie mogłem zasnąć. Po kilku sesjach w komorze normobarycznej sen niesłychanie mi się polepszył.

aśkaoop

Posty: 7

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a zarówno pomaga w leczeniu różnych chorób. Pożądane byłoby dowiedzieć się uprzednio lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

pawel253

Posty: 4