screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

urządzenie wielofunkcyjne do pieczenia, gdzie porady ?

urządzenie wielofunkcyjne do pieczenia, gdzie porady ?

Na rynku są różne modele robotów kuchennych do gotowania i pieczenia. Nie wiem, który z nich jest najbardziej wydajny. Nie kieruje się przy zakupach ceną, a tym czy takie urządzenie będzie dla mnie przydatne w domu.

dagmarka

Posty: 1

 
Należę do tych ludzi, które stawiają na tradycyjne gotowanie czy pieczenie. Nie korzystam żadnych urządzeń, które miałby mi to wszystko w jakiś sposób ułatwić.

Mnert67

Posty: 6

 
My kupiliśmy takie urządzenie ze względu na to że chcieliśmy się przestawić na zdrowe jedzenie. Dzięki zawartym tam przepisom jest to faktycznie dziecinnie proste.

Laleczka

Posty: 7

 
Są takie dni, iż człowiekowi nic się nie chce. Wtedy taka maszyna go gotowania jest bardzo pomocna. Można w łatwy sposób stworzyć coś, co będzie smakowało całej naszej rodzinie. Na pewno każdemu, kto gotuje na tym zależy.

Julian

Posty: 13

 
Dla szukających wydajnego urządzenia kuchennego do gotowania polecam blog https://rodzinagotuje.pl/index.php/cena-thermomix-tm6/. Znajdziecie tutaj wszystkie potrzebne Wam informacje. Mnie to przekonało, aby urządzenie kupić i powiem, że to była naprawdę bardzo dobra decyzja.

Marko

Posty: 3

 
Nie wiem jak to działa w praktyce, ale jak widziałam gdzieś jakiś film to naprawdę wygląda to super. Można zamówić sobie jedno urządzenie, dzięki któremu bez problemów można będzie piec i gotować. Lepiej być nie może.

Pondz45

Posty: 4