screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sesja ślubna szczecin, kogo polecicie ?

sesja ślubna szczecin, kogo polecicie ?

Nie wiem czy brać fotografa na ślub i wesele czy zlecić komuś z rodziny żeby zrobił zdjęcia? Jak Wy to widzicie? Dajcie mi znać, bo nie wiem czy wydawać pieniądze czy troszkę zaoszczędzić. Dużo taka usługa przecież kosztuje.

klimnny6

Posty: 1

 
Wybraliśmy fotografię ślubną w Szczecinie w jednej z firm i jesteśmy bardzo zadowoleni. Efekt końcowy jak dla mnie super. Najistotniejsze jest to żeby można było dogadać się z fotografem. Nie powinien działać szablonowo.

pawel253

Posty: 2

 
Każdy ma inny gust, jeśli chodzi o zdjęcia, dlatego trzeba sprawdzać różne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, która w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

dada45

Posty: 15

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, dlatego żadna wyjątkowa chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym bardzo nam zależało.

Kitas

Posty: 16

 
Polecam fotografa na wesele w Szczecinie, który ma ofertę na stronie https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Zna się na swojej pracy. Przyjeżdżają dwie osoby, które wykonują super zdjęcia i nic nie jest w stanie im umknąć.

kirekk

Posty: 18

 
Zamawialiśmy fotografię ślubną w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściwe podejście do tego tematu jest bardzo znaczące. Fotograf winien mieć bardzo duże doświadczenie. Tylko wówczas szanse na to, iż uda nam się uzyskać super efekty są bardzo duże. Do wyboru są inne pakiety, zatem bezproblemowo coś dla siebie dopasować, z czego będziemy zadowoleni.

Anno Domini

Posty: 10

 
Zamawialiśmy fotografię ślubną w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Odpowiednie podejście do tego tematu jest bardzo ważne. Fotograf powinien mieć bardzo duże doświadczenie. Tylko wtedy szanse na to, że uda nam się uzyskać super efekty są bardzo duże. Do wyboru są różne pakiety, dlatego łatwo coś dla siebie dopasować, z czego będziemy zadowoleni.

Czarek

Posty: 4

 
Trzeba porównać sobie inne opcje, aby wybrać tę, która będzie dla nas najniezwyklej atrakcyjna. Mamy inne wymagania, dlatego porównanie propozycji jest naprawdę niezwykle nam potrzebne.

QwerTery

Posty: 8

 
Wybraliśmy fotografię ślubną w Szczecinie w jednej z firm i jesteśmy bardzo zadowoleni. Efekt końcowy jak dla mnie super. Najważniejsze jest to żeby można było dogadać się z fotografem. Nie powinien działać szablonowo.

Babeczka

Posty: 6