screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

monitoring należności, poszukuję!

monitoring należności, poszukuję!

Szukam jakiś informacji na temat monitoringu należności. Czy ktoś coś o tym słyszał? Możecie podać mi jakieś strony z źródłami informacji?

Fanatyk

Posty: 4

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Fimner56

Posty: 25

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najłatwiej jest wykupić właściwy program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo wiele, wobec tego każdy może wybrać znakomity system dla siebie.

Yuri20

Posty: 12

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Lalka

Posty: 4

 
Wydaję mi się, iż w internecie da się odnaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na poniektórych stronach możemy odnaleźć również ceny i opinie innych klientów.

TomekK

Posty: 5

 
Zarządzanie firmami to niesłychanie ciężki kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy odnaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, jakie pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

Fanatyk

Posty: 9

 
Wszystko o zarządzaniu firmami znajdziesz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się ciekawych informacji, a także zdobyć wiedzę na temat różnych stosowanych systemów w firmach.

englandrm

Posty: 9

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

Szaju

Posty: 30

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz sporo obowiązków. Słyszałem, iż są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

labuh

Posty: 26

 
Powiem wam, że wiem które jest uciążliwe archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednakże teraz są trafnie stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

Penio

Posty: 9