screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wkłady kominkowe gazowe, polecicie ?

wkłady kominkowe gazowe, polecicie ?

Potrzebuje porady czy kupować wkład kominkowy od Defro czy szukać innej firmy? Dajcie mi znać jak to wszystko wygląda?

Miki

Posty: 1

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było bezproblemowo, natomiast jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to zrobić. Pomagają również inne filmy, jakie można odnaleźć na internecie, zatem należałoby z tego korzystać.

lelitos

Posty: 4

 
Lata temu montowałem żeliwny wkład kominkowy i wygląda nadal niesłychanie dobrze. Według nie żeliwo, mimo że jest droższe to jest o sporo lepsze do kominka.

TomekK

Posty: 7

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt wiele, albowiem raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był kupiony, dlatego nie wydawałem na niego zbyt sporo pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

Dr Nemo

Posty: 20

 
Można bez problemów wkłady kominkowe kratki zamówić na stronie https://www.wkladykominkowe.net.pl/244-wklady-kominkowe-kratki. Ta firma jest bardzo dobrze przygotowana i mają super oferty dla każdego.

pawel253

Posty: 14

 
Dzisiaj nie posiadam kominka, bowiem po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, iż przez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeśli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bowiem, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

namok

Posty: 3

 
Mamy wkład kminkowy Hajduk i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze, dlatego polecam tę firmę. Naprawdę się opłaca, bo cena jak dla mnie za ten wkład była bardzo atrakcyjna. Następnym razem też to kupię.

NowePRO

Posty: 22

 
Nie za bardzo przepadam za wkładami kominkowymi gazowymi, bo jednak wolę jak pali się tam drewno. Nie każdy jednak ma możliwość żeby taki kominek tradycyjny zastosować, dlatego gazowy jest dobrą alternatywą. Zawsze to ogień i to się przecież liczy.

Boss

Posty: 4

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o olbrzymiej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo iż pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak powinno. Polecam.

Różyczka

Posty: 16