screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sprawdzanie numerów telefonów z UK, polecicie ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, polecicie ?

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy. Nie mam nikogo w UK, ale telefony ciągle z tymi numerami się do mnie próbują dobić. Trochę mnie martwić, że córka odbierze i zniknie mi z konta bardzo dużo pieniędzy. Co zrobić?

transerwis

Posty: 3

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to niezwykle bezproblemowe do zrobienia.

ertumer67

Posty: 8

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wtedy nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, bo jest serwis, który nam umożliwia takie działanie. Warto taką okazję wykorzystać.

1Alex149

Posty: 22

 
Bez kłopotów można odnaleźć mnóstwo serwisów, które nam pomogą. Z tym, iż jedne są płatne, a różne nie. Trzeba zbadać taką ofertę i zbadać czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Wariat

Posty: 5

 
Ostrożności nigdy nie jest za dużo. Raz miałem akcje, iż myślałem, iż dzwonią do mnie z Londynu. Okazało się, iż to niestety jakaś firma, jaka naciąga osób. Kolegi ojciec stracił chyba ze dwadzieścia tysięcy. Gdyby to mnie spotkało to bym się chyba załamał i nigdy wiecej bym nie korzystał ze swojego telefonu.

MisiekKce

Posty: 12

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, dlatego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, iż poniektóre osoby sporo straciły z oszczędności.

Januszek

Posty: 13

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeśli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

Kitas

Posty: 12